لوگو موبایلی

روزی را از آنچه درون زمین پنهان است بجویید.

فروش پیاز زعفران سال 1402

4.8/5 - (43 امتیاز)

آغاز فصل فروش پیاز زعفران 09155608614 در سال 1402

از 20 اردیبهشت تا پایان آبان ماه

    !!!!!!!تــوجـه                                                   تــوجـه !!!!!!!

فروش پیاز زعفران با گواهی سلامت

فروش پیاز زعفران و ارسال به سراسر کشور

کشاورزانی که به هردلیلی نتوانسته اند کشت زعفران را انجام دهند کشاورزانی که میخواهند سطح زیر کشتشان را افزایش دهند. کاشت قسمت های از زمین که خطا داشته. جبران خسارت های ناشی از حمله موش ها ، کنه و قارچ ها نگران نباشند پیاز زعفران به اندازه کافی موجود میباشد . جهت خرید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید : 09155608614 لطفا جهت مشاوره رایگان تنها افرادی که بالای 1000 کیلو خریدار پیاز هستند تماس گیرند.
شماره تماس جهت خرید جزئی :09159643869

1 – مقدار درخواستی(مثال : 10 کیلو) توجه : در هر متر مربع یک کیلو پیاز زعفران کشت میشود مثال : در زمینی به متراژ100 متر مربع 100 کیلو پیاز زعفران میشود کشت کرد و قیمت هر کیلو پیاز زعفران درجه 1 به صورت جزئی 20 الی 35 هزار تومان میباشد.
2 – نام و نام خانوادگی
3 – تلفن تماس
4 – آدرس دقیق
5 – کد پستی را به شماره 3869 964 0915  پیامک نمایند در جواب مبلغ و شماره کارت برایتان پیامک خواهد شد.
معمولا هزینه 10 کیلو پیاز + پکیج کاشت + هزینه بسته بندی و هزینه پستی 350.000 تومان میباشد. علاقه مندانی که در نظر دارند در گلدان پیاز زعفران کشت کنند میتوانند پیاز ویژه گلدانی با پکیج های ۳۰ عددی سفارش بدهند این پیازها ضد عفونی شده و دارای قدرت گلدهی بالا و تعداد گل زیاد می باشد با کشت این پکیج میتوانید همین امسال گل زعفران برداشت داشته باشید.
قیمت پکیج های ۳۰ عددی 150 هزار تومان با تشکر مهندس قاسمی
 جهت خرید از سایت کلیک کنید.
————————————————-
فروش پیاز زعفران با گواهی سلامت جهت خرید لطفا قبل از تماس مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید و چنانچه جواب سوالات خود را در مطالب زیر نیافتید تماس حاصل نمایید :
1 – زعفران در اکثر نقاط کشور عزیزمان ایران قابل کشت می باشد فقط در مناطق جنوبی کشور و شمال کشور که آب و هوای شرجی دارند باید در تابستان از پیاز مراقبت شود که رطوبت زیادی به پیاز نرسد چون دچار پوسیدگی می شود .

2 – در هر متر مربع 1 کیلو گرم پیاز که تعداد آن بین 120 تا 140 عدد میباشد کشت میگردد بنابراین در 1000 متر (یک جریپ) 1 تن و در 1 هکتار 10 تن پیاز کشت میشود . 3 – قیمت هر کیلو پیاز مرغوب درجه یک 30.000تومان میباشد ( در خرید بالاتر از 100 کیلو تخفیف داره )حداقل خرید پیاز زعفران 10 کیلو گرم می باشد که 10 کیلو برابر است با 300.000 تومان + 80.000 تومان هزینه پست و لفاف بندی + 80.000 تومان هزینه پکیج (پکیج شامل کود مخصوص زعفران و جهت ریشه زایی و کاهش خطا + راهنمای کاشت ) که در مجموع میشود 460.000 تومان (آدرس دقیق با کد پستی و نام و نام خانوادگی و مقدار درخواستی را به شماره ی 3869 964 0915 پیامک کنید و بعد از دریافت آدرس شماره کارت برای شما ارسال خواهد شد و پعد از واریز وجه شماره پیگیری را پیامک کنید  محصولاتی که با پست ارسال میشود بین 4 تا 8 روز کاری طول خواهد کشید تا به مقصد برسد.
مشتریانی که قصد خرید کلی با عمده دارند حتما با بخش فروش:
09155608614 تماس حاصل نمایند .
قاین (پایتخت طلای سرخ) این پیازها از بهترین مزارع شهرستان قاینات که پایتخت طلای سرخ نام دارد تهیه و در اختیار شما قرار گرفته است شما می توانید این پیازها را در گلدان،باغچه،پشت بام،باغ و مزارع کاشته و خود اقدام به تولید زعفران نمائید. جهت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی ما http://gologiahghasemi.irمراجعه کنید.


زمان کشت:

از اواخر اردیبهشت تا پایان مهر ماه می باشد.(در بعضی از مناطق از 20 تیر تا 10 مرداد کشت انجام نمیشود) روش کاشت: ابتدا زمین مورد نظر را تسطیح کرده و شخم زده و به آن کود حیوانی پوسیده (در هر متر مربع 3 کیلوگرم) یا کودهای NPK یا ورمی کمپوست اضافه کرده  زمین ها را کرت بندی کرده و پیاز ها را به طول و عرض و عمق 20 سانتی متری در هر نقطه 6 عدد پیاز رو به بالا گذاشته و روی آن را با خاک می پوشانیم و زمین را تسطیح نموده و تا پایان مهر ماه رها می کنیم.(خشکه کاری)
اولین آبیاری (بسار آب): که در خراسان در اواخر مهر ماه صورت می گیرد و آبیاری باید عمیق باشد تا نفوذ آب به عمق 20 سانتی متر زمین برسد و بعد از چند روز اقدام به سله شکنی زمین مورد نظر می نماییم تا گلها راحتر از خاک بیرون آید. بعد از 10 تا 15 روز گلها ظاهر می شوند بمدت تقریبا 15-10 روز گلدهی ادامه دارد.


آبیاری دوم (زائیج آب) :

پس از برداشت گل تقریبا بعد از 30-25 روز از آبیاری اول انجام می شود.


آبیاری سوم (کولش آب) :

بعد از وجین علفهای هرز و پخش کودهای دامی  تقریبا بعد از 20 روز از آبیاری دوم انجام می شود.


آبیاری چهارم :

با توجه به بارندگی های منطقه اگر زمین نیاز پیدا کرد و هوا خیلی سرد و یخبندان نبود انجام می گیرد.


آبیاری پنجم (زردآب) :

از مهمترین آبیاری ها می باشد و در پایان فصل رویش در اوایل اردیبهشت انجام می گیرد. بعد از زرد شدن برگها پیاز زعفران اقدام به درو کردن آنها می نمائیم. در هر متر مربع (یک جریپ) 1 تن پیاز و هر هکتار 10 تن پیاز در روشهای امروزی کشت می شود. متوسط برداشت اقتصادی از سال سوم به بعد در هر هکتار 10 کیلو زعفران خشک می باشد. کشاورز نمونه کشوری در سال 94 در یک هکتار 43 کیلو زعفران خشک برداشت کرده. نسبت گل به کلاله خشک 70 به 1 می باشد یعنی از هر 70 کیلو گل یک کیلو زعفران خشک بدست می آید. از هر کیلو گل متوسط 3 مثقال زعفران خشک حاصل می شود. هر کیلو گل بین 2000 تا 2200 عدد می باشد. هر هکتار زعفران در طول یک سال زراعی 270 نفر روز کار تولید می کند.

فروش پیاز زعفران سال 1402

فروش پیاز زعفران سال 1402

فهرست مطالب

اشتراک گذاری مطلب

14 پاسخ

 1. سلام
  جناب آقای قاسمی ایام تسلیت
  بابایی هستم از ساری سوالی داشتم خدمتتان
  جوانه ی زعفران ها که از خاک خارج می شوند ، مقداریشان با برگ (ساقه سبز رنگ )خارج می شوند و مقداریشان هم با جوانه (ساقه) سفید که بعد از مدتی بعضی از این ها هم برگ در می آورند . آیا این زعفران هایی که برگ در می آورند ، گل هم می دهند؟
  اگر گل نمی دهند لطفا بفرمایید علت آن چیست؟
  اگر زعفران امروز صبح گلش در آمد ، قبل از آنکه غنچه اش باز شود می توان کند؟(آیا در صبح همان روزی که در آمد باید آن را کند؟)
  سوال های دیگری هم دارم که در آینده خواهم پرسید
  ممنون.

 2. سلام آقای قاسمی مادر اطراف قزوین هستیم آب وزمین داریم ولی متاسفانه اطلاعاتی ازکاشت زعفران نداریم.لطفا مارا راهنمایی کنید

  1. سلام،و،درود تماس بگیرید کارشناس ما راهنماییتون میکنه
   ۰۹۱۵۵۶۰۸۶۱۴

 3. با سلام
  بنده میخواهم برای اولین با مبادرت به کشت گلخانه ای زعفران نمایم گلخانه اماده است سبد هم موجود است فقط نیاز به مه پاش و پیاز زعفران دارم ۰ و نیاز به راهنمایی با تشکر

 4. سلام میشه در محمود آباد مازندران کشت زعفران به صورت ایدروپونیک انجام داد آیا پیازها در زمین نمپوسند.ممنون از پاسختون

  1. سلام و درود بهتره مشاوره بگیرید
   با کارشناس ما تماس بگیرید.
   ۰۹۱۵۵۶۰۸۶۱۴

 5. خیلی علاقه دارم به کشت زعفران جناب مهندس قاسمی آیا در هرمزگان .شهرستان میناب هم میشه به صورت گلخانه ای زعفران کشت کنم لطفا راهنمایی کنید. ممنون ازشما

 6. سلام خسته نباشید
  من چند تا سوال دارم ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
  در حال حاضر من مشهد زندگی میکنم و میخوام که یه زمین تقریبا ۵۰۰ متری برای شروع کارم در قائن بخرم .ولی کسی رو اونجا نمیشناسم و قیمت های زمین رو هم نمیدونم که به صورته اونجا اگر یه قیمت حدودی بدین ممنون میشم
  دوم اینکه اگر بخوام زعفرون بکارم مبلغ خرید پیاز چقدر میشه حدودا و اینکه چطوری یه فرد قابل اعتماد پیدا کنم که کار کاشت و ….رو اونجا برام انجام بده

 7. سلام آیا در همین تاریخ ۱۰ /۹ / ۱۴۰۰ شما پیاز موجود دارید در ضمن من امسال ۲۰۰۰عدد پیاز در ورامین کاشتم طول ساقه ها به ۴۰سانت رسیده اما از گل خبری نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *